Armat

Folie dla budownictwa

MATFOL FB MATFOL PI

Gwarantowana dostępność – natychmiastowa realizacja

Folie dla budownictwa

MATFOL FB MATFOL PI

Gwarantowana dostępność – natychmiastowa realizacja

  • 20 LAT DOŚWIADCZENIA
  • Profesjonalizm, pasja, zaangażowanie!
domkiismall

DISCOVER

Our Products

Wide range of high-quality merchandise.

Funkcjonalna i trwała posadzka wymaga odpowiedniego przygotowania podłoża pod kątem konstrukcyjnym, jak i materiałowym. Specjalne pasy pozwalają na przygotowanie elastycznej dylatacji brzegowej w przypadku układania podłóg wielowarstwowych, a geowłókina oraz folie budowlane zapewniają optymalną ochronę przed wilgocią. Proponowane przez nas rozwiązania odznaczają się łatwością oraz elastycznością montażu.
Fundamenty wymagają odpowiedniego zabezpieczenia, które zapewni ochronę przed wilgocią z gruntu oraz kapilarną. W naszej ofercie dostępna jest folia kubełkowa – dedykowana do wykonania pionowej izolacji) oraz folia PCV – przeznaczona do przygotowania poprzecznej izolacji poziomej. Wyroby wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które przeciwdziałają przenikaniu wilgoci, a ponadto zwiększają właściwości izolacji termicznej.
Praktyczne folie dachowe nisko- i wysokoparoprzepuszczalne stanowią element niezbędny przy konstrukcji dachu. Chronią ją skutecznie przed nawiewaniem pod powierzchnię śniegu, deszczu, czy kurzu. Charakterystyczna budowa materiału, przepuszczającego parę wodną w jednym kierunku – w mniejszym lub większym stopniu – zwiększa komfort cieplny obiektu, aj jednocześnie chroni konstrukcję przed zawilgoceniem.
Niezbędne do stworzenia bezpiecznych połaci, akcesoria dachowe dostępne w naszej ofercie odznaczają się wysoką odpornością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Ponadto pozwalają na stworzenie bezpiecznej powierzchni, która zapewnia optymalny komfort cieplny. Wśród proponowanych produktów znajdują się między innymi: taśmy kalenicowe, kosze dachowe, spinki do dachówek, kratki okapowe i wiele innych.
Wyroby tekstylne jakim są geowłókniny wytworzone z ukierunkowanych lub losowo rozłożonych włókien ciągłych lub ciętych łączonych mechanicznie poprzez proces igłowania. Separują i wzmacniają podłoża, wykorzystywane są do budowy boisk, lotnisk, dróg tymczasowych, leśnych, rolniczych itd. Posiadają doskonałe właściwości filtracyjne oraz dużą wytrzymałość na rozciąganie, a co za tym idzie – na rozerwanie!
W stworzeniu własnego tunelu foliowego, szklarni, która dostarczy mnóstwo świeżych i zdrowych warzyw i owoców – pomoże folia ogrodnicza (II,III,IV,V sezonowa) plus dodatkowo do docieplenia tunelu niezbędna będzie folia ogrodnicza pęcherzykowa. Folie są odporne na UV i inne warunki atmosferyczne, przeznaczone do ocieplenia tuneli, szklarni w celu wydłużenia okresu wegetacyjnego roślin i przyspieszenia ich wzrostu.
Wykończenie wnętrza to ostatni a zarazem niezwykle istotny element zakończenia inwestycji mieszkaniowej. Z pomocą produktów z naszej oferty zabezpieczysz powierzchnię podczas prac remontowo-wykończeniowych. Tektura falista/gładka posłuży do zabezpieczenia towaru dla potrzeb transportowych. Z nami stworzysz piękne, funkcjonalne wnętrze.

learn more

About us

ARMAT jest dystrybutorem tworzyw sztucznych dla budownictwa zaopatrującym handel przed hurtowy i hurtowy.

Jesteśmy stabilną, ugruntowaną, prężną firmą, która stawia bardzo duży nacisk na obsługę klienta, jakość swoich produktów i konkurencyjne ceny. Celem naszej polityki cenowej jest rozsądny stosunek ceny do jakości oferowanego produktu.

Meet

Our Team

These people make sure of our top notch quality!

bądź na bieżąco

Latest News