Jesteś tutaj: Armat System AlphaPro

System AlphaPro

Membrana AlphaPro jest trójwarstwową membraną chroniącą przed wilgocią na podstawie polietylenu
i włókniny polipropylenowej.

AlphaPro może być zarówno jako izolacja pozioma jak i jako izolacja pionowa stosowana do ochrony fundamentów przed wilgocią. W kombinacji z naszymi narożnikami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi, i z naszą taśmą butylowo-aluminiowa stanowi AlphaPro System idealne zabezpieczenie przed wilgocią dla każdego budynku.

Rozwinięcie membrany AlphaPro poziomo na ławie fundamentowej. Zabezpieczenie trudnych połączeń wykorzystując narożnik wew. i zew. Rozpoczęcie murowania fundamentu z bloczków betonowych.
Na mur lub płytę izolacyjną za pomocą wyciskacza nanieść klej MS Polimer TECFIX441 w pozycji pionowej w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza. Starannie zabezpieczyć klejem w miejscu styku z poziomą izolacją.

AlphaPro jest dużo mocniejsza i lżejsza dla pracującego na budowie niż tradycyjna folia PCV.

AlphaPro zdaje wymagania normy PN EN 14909-2007 jak również wymagania jeszcze bardziej zaostrzonej normie DIN 20000-201. Uważamy, że AlphaPro Plus jest na tyle innowacyjna i unikalna, że została opatentowana.

Rozłożyć membranę AlphaPro na pionową izolację ściany. Dokładnie docisnąć w łączeniach membrany AlphaPro z klejami MS Polimer.
Połączenia membran AlphaPro uszczelnić taśmą AluBut. Ułożyć górną warstwę membrany AlphaPro na izolację poziomą.
 

Zamów katalog w wersji papierowej

Zobacz katalog online

Pliki do ściągnięcia