Armat

20200521_124510

O firmie

Rynek towarów budowlanych jest jednym z najbardziej trudnych rynków jaki może sobie wybrać nowy przedsiębiorca. Z perspektywy czasu jesteśmy zdania, iż przyjmując to wyzwanie w końcu 2000 roku potrafiliśmy przekonać do siebie setki klientów i z powodzeniem zaspokoić ich potrzeby w zakresie oferowanych przez nas produktów.

W tym miejscu dziękujemy wszystkim naszym klientom, którzy wspólnie z nami kroczą po tym jakże trudnym rynku tworzyw sztucznych dla budownictwa i z sukcesem realizują swoje ambitne plany. Dziękujemy również naszym współzawodnikom w wyścigu o przychylność klienta, gdyż bez konkurencji klienci zaobserwowaliby raczej stagnację w jakości oferowanych przez nas usług, niż ich stały wzrost.

Na szczeblu dystrybucyjnym takiego rynku nie można mieć w ofercie wszystkiego z artykułów budowlanych. Chcąc należycie spełniać oczekiwania klientów należy wybrać specjalizację. Naszą są tworzywa sztuczne.

ARMAT jest dystrybutorem tworzyw sztucznych dla budownictwa zaopatrującym handel przed hurtowy i hurtowy. Do programu produktów firmy należą folie budowlane MATFOL FB i ochronne, folie dachowe MATRIX JD130, WP150, SUPER170, MASTER200, akcesoria dachowe, folie paroizolacyjne MATFOL PI, izolacje pionowe fundamentu (folia kubełkowa)  i poziome fundamentów IPM. Ponad to firma posiada w swojej ofercie siatkę z włókna szklanego do dociepleń, oraz taśmy do łączenia folii, izolacji termicznych (aluminiowe) i samoprzylepne posiada również asortyment przeznaczony do remontu oraz ogrodnictwa mata malarska, formatka malarska oraz różnego rodzaju folie ogrodnicze i agrotkaniny.

Jesteśmy stabilną, ugruntowaną, prężną firmą, która stawia bardzo duży nacisk na obsługę klienta, jakość swoich produktów i konkurencyjne ceny. Celem naszej polityki cenowej jest rozsądny stosunek ceny do jakości oferowanego produktu.

Tworzymy profesjonalny, doświadczony zespół  – który oddajemy do Państwa dyspozycji. Częsty kontakt z klientem ma pozwolić Państwu spokojnie pracować i nie przejmować się ciągłym kontrolowaniem magazynu – to właśnie my przypominamy i podpowiadamy Państwu telefonicznie i osobiście podczas odwiedzin przedstawiciela handlowego o ewentualnych niedoborach towarowych, ofertach, zmianach tudzież ciekawostkach z rynku.

Od 2006 roku z powodzeniem zaangażowaliśmy się w recykling tworzyw sztucznych. Naszymi produktami finalnym są najwyższej jakości regranulaty z polietylenu. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz zdobytemu doświadczeniu od 2012 roku produkujemy najwyższej jakości folie dla budownictwa z wysokiej klasy regranulatów odznaczającymi się stabilnymi parametrami technologicznymi oraz najwyższą czystością.

Przetwarzamy i produkujemy z dbałością o środowisko!

Punktem wyjścia wszystkich naszych przemyśleń jako przedsiębiorstwa był, jest i będzie klient. Jego potrzeby, jego sugestie dotyczące produktów, obsługi to akceleratory naszych działań na rynku. Naszym nadrzędnym celem jest całkowite zadowolenie naszego klienta ze współpracy z naszą firmą.

Wszystkie instrumenty rynkowe dystrybutora (ceny, warunki współpracy, logistyka itd.) są temu celowi podporządkowane. Każdy klient jest przez nas traktowany nie jak “nr kontrahenta xyz”, lecz jak partner, który realizuje swoje cele ekonomiczne z naszą pomocą; nie jest traktowany anonimowo. Tylko wtedy, gdy nasz klient będąc zadowolony z oferowanych mu produktów, w odpowiednich cenach, przy odpowiednich warunkach płatności i dostawy oraz obsłudze, będzie traktował naszą współpracę, jako długotrwałą z korzyścią dla obu stron.

Stawiamy na:

;